Hakkımızda

Merhabalar, 

Kara-yazılım ( Kara Mühendislik ) firması olarak, online alışveriş, ilanlar ve ticari haberleşmenin en üst düzeye çıktığı çağımızda, alışverişe yeni bir bakış açısı getirmek istedik. 

BizAlıcıyız.com ile, alış ve satışın rollerini değiştirdik. Burada, ürün veya hizmet almak isteyenler ücretsiz ilanlarını veriyorlar, almak istedikleri ürün, hizmet vs. için istedikleri özellikleri, kategori, iletişim bilgileri ve almak istedikleri fiyatı giriyorlar. Satış yapmak isteyenler ise, satmak istedikleri ürünlerini, vermek istedikleri hizmetleri, almak isteyenleri buluyorlar. 

Satış yapmak isteyenler için, yeni sektörlere açılmak, potansiyel müşterileri keşfetmek, mevcut sektörlerinde hazır bekleyen müşterilerini bulmak açısından farklı ve bezeri olmayan bir altyapı sunuyoruz. 

Ürün veya hizmet almak isteyenler için, alışveriş sitelerinde, ürün ve hizmetlerin kendi isteklerini karşılayıp karşılamayacağını tam olarak kestiremeden geçen uzun saatler boyu araştıramalar yerine, almak istedikleri özellikleri girebilecekleri, farklı satıcılardan farklı teklifler alabilecekleri bir sistem olarak tasarlanmıştır. 

Toptan malzeme alım satımlarında, endüstriyel ürünlerde, ulaşılması zor ürünlerde BizAlıcıyız.com'un önemli bir platform olmasını planlıyor ve sizlerin kullanım ve ilanlarıyla bu hedefimize birlikte ulaşmak istiyoruz. 

Sistemimiz henüz çok yeni ve ilan sayımız gayet az. bu konu hakkında elbetteki çalışmalarımız sürmektedir. Kullanıcılarımızın bu durum ile ilgili olarak, şüphe duyacağını tahmin edebiliyoruz. Bu sistem hep birlikte geliştireceğimiz, her geçen gün ilan sayımızın artacağı, kullanıcı sayımızın artacağı bir sistem olacaktır. Bundan dolayı, ilanlarımız tamamen ücretsiz ve sınırsız sayıda ilan girebilirsiniz. 

Öneri ve şikayetleriniz için, mail yoluyla bize ulaşmanız, bizi mutlu edecektir. Elbetteki kullanıcılarımızın önerileri ve istekleri BizAlıcıyız.com ' un gelişmesi için çok önemlidir.